Rubriky:

Španělsko

AC Milán tvrdí, že už Ronaldinha téměř získalo

15. července 2008 20:08 - MILÁN

Bývalý nejlepší fotbalista světa Ronaldinho zřejmě z Barcelony zamíří do AC Milán. Italský klub v úterý na svých internetových stránkách uvedl, že k přestupu osmadvacetiletého Brazilce schází už jen dořešit poslední detaily.

"Je velká šance, že se Ronaldinhův přestup do Milána stane realitou. Zbývá jen pár ekonomických otázek, ale naše právní oddělení už připravilo všechny potřebné dokumenty," uvedl na klubovém webu právník AC Milán Leandro Cantamessa.

Výkonný ředitel AC Adriano Galliani strávil dva dny na jednání v Barceloně a podle italských médií může Ronaldinho v případě dořešení finančních otázek už ve středu dorazit na trénink v Miláně.

Ronaldinho v Barceloně strávil pět let, během nich se stal dvakrát nejlepším fotbalistou roku v anketě FIFA. S Barcelonou v roce 2006 vyhrál Ligu mistrů, ale v poslední sezoně vinou zdravotních problémů a ztráty formy nastupoval jen sporadicky. Nový trenér katalánského velkoklubu Pepe Guardiola s ním nepočítá a dovolil mu hledat si nové angažmá.

Vedle Milána má o Brazilce zájem i Manchester City. Podle posledních informací nakonec boj o Ronaldinha zřejmě vyhraje italský klub, i když za něj údajně nabízí jen 18,5 miliónu eur, zatímco Manchester City 32 miliónů.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..