Velká ztráta! Legendární fotbalista Jones zemřel na koronavirus

Sportovní svět pláče. Zemřel legendární fotbalista Atlétika Madrid Miguel Jones, bylo mu 81. Bývalý španělský záložník podlehl ve středu nemoci Covid-19 v Bilbau. Zástupci klubu o tom ve středu večer informovali fanoušky skrz sociální síť Twitter.

Ve věku 81 let zemřel legendární fotbalista Atlétika Madrid Miguel Jones.

Jones byl nedávno přijat do nemocnice v Bilbau se zápalem plic, který byl způsoben novým typem koronaviru. Jednaosmdesátiletý bývalý fotbalista navíc nějakou dobu bojoval s rakovinou.

Jones nastupoval za Rojiblancos mezi lety 1959 až 1967. S klubem získal jeden mistrovský titul, třikrát vyhrál Španělský pohár a jednou triumfoval v Poháru vítězů pohárů. Za Atlético si připsal celkem 129 soutěžních zápasů.

„Rodina Rojiblancos vyjadřuje lítost nad smrtí jedné z mýtických legend: Miguela Jonese. Navždy zůstaneš v našich srdcích," napsal klub na sociální sítě. Jones na hřišti vynikal svou všestranností, rychlostí a vynikající fyzickou kondicí.