Atlético rozstřílelo Huelvu a posunulo se na druhé místo

MADRID

Atlético Madrid doma deklasovalo Huelvu 4:0 a dočasně se usadilo na druhém místě tabulky. Madridský klub i s Tomášem Ujfalušim v obraně potvrdil skvělou střeleckou formu z Ligy mistrů, ve které v týdnu porazil PSV Eindhoven 3:0.

Už v úvodu dalo Atlético jasně najevo roli favorita, když se po standardní situaci trefil hlavou kanonýr Agüero. V druhém poločase se za Atlético prosadil Maniche a dvakrát útočník Sinama-Pongolle, který ještě v minulé sezóně hájil barvy Huelvy.

Fotbalisté Espaňolu Barcelona poprvé v letošní sezóně zaváhali, přesto zůstali v čele tabulky španělské ligy. Na domácím trávníku nedokázali sobotním večerním duelu porazit Getafe a remizovali 1:1. Hosty dostal do vedení krátce po změně stran Moral proměněným pokutovým kopem, o deset minut později vyrovnal Sánchez.

La Liga - 3. kolo:
Atlético Madrid - Huelva 4:0 (78. a 89. Sinama-Pongolle, 6. Agüero, 53. Maniche), Espaňol Barcelona - Getafe 1:1 (58. Sánchez - 47. Moral z penalty).