Rubriky:

Španělsko

Real Madrid začíná pociťovat následky své přestupové politiky

8. července 2009 15:05 - MADRID

Real Madrid neztratil ani po obrovských nákupech Cristiana Ronalda a Kaká chuť do posilování, příchod dalších hráčů na stadion San Bernabeu ale komplikují právě astronomické částky vyplacené za portugalskou a brazilskou hvězdu. Ostatní kluby žádají za své opory podobně astronomické sumy, které si ale "bílý balet" už nemůže dovolit.

 

Juan Medina, Reuters

Staronový prezident Florentino Pérez během léta utratil za Kaká 65 miliónů eur, za Cristiana Ronalda potom rekordních 94 miliónů, čímž z něj udělal nejdražšího fotbalistu všech dob.

Když se začalo mluvit o zájmu Realu o Xabiho Alonsa z Liverpoolu, řekl si anglický tým veřejně o 47 miliónů, za které je svého záložníka Španělům ochoten přepustit. Podobně se zachoval i Bayern Mnichov, jenž za Francouze Francka Ribéryho požaduje dokonce 80 miliónů.

Španělský velkoklub je podle domácích médií ochoten za Ribéryho zaplatit maximálně 55 miliónů eur, bavorskému velkoklubu kromě finanční náhrady nabízí i Nizozemce Rafaela Van der Vaarta a Němce Christopha Metzeldera, který je navzdory spekulacím o přestupu do Turecka i nadále hráčem Realu.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Španělsko

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..