Čarodějova kletba se vyplnila, Ronaldo se zranil

MADRID

Real Madrid se zřejmě bude muset v nedělním utkání španělské ligy se Sevillou obejít bez Cristiana Ronalda. Nejdražší fotbalista světa si podle agentury Reuters při středečním vítězství 3:0 nad Olympiquem Marseille v Lize mistrů poranil kotník. Splnila se tak kletba neznámého čaroděje, která byla na portugalského hráče snesena.

Ciristiano Ronaldo z Realu Madrid se zranil.

Ronalda zranil ve druhé půli obránce Souleymane Diawara, který za svůj zákrok dostal červenou kartu a následnou penaltu proměnil Kaká. Portugalský reprezentant zhruba deset minut poté střídal, předtím stihl dát dva góly a vylepšil svůj střelecký účet na devět branek v sedmi utkáních, ve kterých za Real od přestupu z Manchesteru United nastoupil.

Zranění si ze zápasu s Marseille odnesl také záložník Fernando Gago. Argentinský reprezentant si natáhl sval v levé noze a čeká ho až třítýdenní pauza.