Španělsko

Čarodějova kletba se vyplnila, Ronaldo se zranil

1. října 2009 17:08 - MADRID

Real Madrid se zřejmě bude muset v nedělním utkání španělské ligy se Sevillou obejít bez Cristiana Ronalda. Nejdražší fotbalista světa si podle agentury Reuters při středečním vítězství 3:0 nad Olympiquem Marseille v Lize mistrů poranil kotník. Splnila se tak kletba neznámého čaroděje, která byla na portugalského hráče snesena.

Paul Hanna, Reuters

Ronalda zranil ve druhé půli obránce Souleymane Diawara, který za svůj zákrok dostal červenou kartu a následnou penaltu proměnil Kaká. Portugalský reprezentant zhruba deset minut poté střídal, předtím stihl dát dva góly a vylepšil svůj střelecký účet na devět branek v sedmi utkáních, ve kterých za Real od přestupu z Manchesteru United nastoupil.

O kletbě uvalené na Ronalda čtěte zde.

Zranění si ze zápasu s Marseille odnesl také záložník Fernando Gago. Argentinský reprezentant si natáhl sval v levé noze a čeká ho až třítýdenní pauza.