Zaragoza vydřela důležitou výhru nad Sevillou

MADRID

Fotbalisté Zaragozy porazili v 21. kole španělské ligy Sevillu 2:1 a opustili poprvé po dvou měsících sestupové příčky. Celé utkání odehrál na pozici stopera i bývalý český reprezentant Jiří Jarošík. Sevilla naopak klesla na páté místo za Mallorku, která zdolala Villarreal 1:0.

Jorge Lopez ze Zaragozy se raduje z branky.

V Zaragoze se událo vše podstatné v poslední čtvrthodině první půle. Na gól Continiho bleskově reagovali hosté trefou Kanoutého, rozhodla vlastní branka Negreda ve 40. minutě. Ve druhé půli musel emoce krotit kartami hlavní rozhodčí, jednu z nich viděl po faulu i Jarošík. Utkání nakonec nedohráli dva hostující a jeden domácí fotbalista.

Španělská fotbalová liga - 21. kolo:
Real Madrid - Espaňol Barcelona 3:0 (5. Ramos, 30. Kaká, 90. Higuaín), Almería - Gijón 3:1 (15. Crusat, 43. Domingo, 80. Santos - 12. Castro z pen.), Bilbao - Xerez 3:2 (65. a 86. F. Llorente, 2. Muniain - 10. Moreno, 41. Bermejo), Málaga - La Coruňa 0:0, Mallorca - Villarreal 1:0 (81. Nuněs), Pamplona - Tenerife 1:0 (47. Aranda), Zaragoza - FC Sevilla 2:1 (30. Contini, 40. vlastní Negredo - 32. Kanouté), Santander - Atlético Madrid 1:1 (36. Colsa - 24. Forlán).