Soupeři proti Realu nehrají naplno, tvrdí Keita z Barcelony

Soupeři fotbalistů Realu Madrid ve španělské lize nehrají naplno, tvrdí barcelonský záložník Seydou Keita. Reprezentant Mali to prohlásil po nedělním madridském derby, v němž Real zvítězil nad Atlétikem 3:2 poté, co dal všechny tři góly během třinácti minut v úvodu druhého poločasu.

"Ani jsem se na ten zápas nedíval, bylo mi jasné, že Real vyhraje. Nejsem si jistý, jestli týmy proti Realu hrají na sto procent," řekl dnes Keita na tiskové konferenci. Real Madrid má za sebou v domácí soutěži sérii jedenácti vítězství, nedávno však překvapivě vypadl z Ligy mistrů s Lyonem.

"Není to jen můj osobní názor. Hráči Realu si ale mohou myslet to samé, protože to také vypadá, že Barca vždycky vyhraje," uvedl třicetiletý záložník obhájců titulu.

Jeho tým má v ligové tabulce devět kol před koncem stejně bodů jako vedoucí "Bílý balet", ale zaostává vinou horšího skóre.