Real porazil Almeríi a stále živí naději na titul

MADRID

Fotbalisté Realu Madrid otočili v 32. kole španělské ligy zápas na hřišti Almeríe a vyhráli 2:1. Šest kol před koncem tak stále udržují naděje na titul, na vedoucí Barcelonu ztrácejí tři body.

Rafael Van der Vaart (vlevo) oslavuje s Mahamadouem Diarrou gól Realu Madrid v utkání s Almerií.

"Bílý balet" přijel do Almeríe napravit sobotní prohru 0:2 v důležitém duelu s Barcelonou. Pokud by navíc dnes nebodoval, katalánský rival by měl v čele tabulky už šestibodový náskok.

Madrid nevstoupil do zápasu nejlépe a už v 14. minutě prohrával po brance Alberta Crusata. O vyrovnání se postaral po necelé půlhodině hry Cristiano Ronaldo a v 69. minutě vstřelil vítěznou branku Rafael van der Vaart.

Ve druhém středečním utkání upevnili fotbalisté Valencie třetí příčku výhrou 2:0 nad Bilbaem. Obě branky domácího týmu zařídil David Silva.

Španělsko - 32. kolo
Almería - Real Madrid 1:2 (14. Crusat - 27. Ronaldo, 69. Van der Vaart), Valencie - Bilbao 2:0 (35. a 63. Silva).