Realu Madrid bude minimálně měsíc chybět zranění záložník Gago

MADRID

Fotbalisté Realu Madrid se budou muset čtyři až pět týdnů obejít bez záložníka Fernanda Gaga. Argentinský hráč si v úterním přípravném utkání s uruguayským Peňarolem natáhl kolenní vazy. Real to uvedl na svém webu. Čtyřiadvacetiletý Gago naskočil v souboji s Peňarolem do druhého poločasu, ale již po devíti minutách musel hřiště opustit. Nahradil ho jeho krajan Ángel di María, který vstřelil úvodní gól zápasu po vydařené individuální akci. V závěru na konečných 2:0 zvýšil z penalty Rafael van der Vaart.

Gago přijde o úvod nové sezony, která pro Real začne v neděli soubojem s Mallorkou. Zároveň si výrazně zkomplikoval boj o základní sestavu, kde o dvě volná místa bojuje se Xabim Alonsem, Mahamadouem Diarrou, Lasanem Diarrou a Samim Khedirou.