Zaragoza dohnala dvougólovou ztrátu i bez vyloučeného Jarošíka

ZARAGOZA

Fotbalisté Zaragozy remizovali s Gijónem 2:2, přestože hráli téměř celý druhý poločas o deseti bez vyloučeného Jiřího Jarošíka. Navíc museli dohánět dvoubrankovou ztrátu, o což se zasloužil útočník Sinama Pongolle.

Jiří Jarošík na srazu fotbalové reprezentace

Zaragoza stále čeká na premiérové vítězství a nedočkala se ani dnes. Přesto musí být nakonec s bodem spokojená. Na začátku druhé půle totiž Jarošík fauloval ve vápně a uviděl červenou kartu, Castro navíc z penalty zvýšil na 2:0.

Jenže domácí zabojovali a bývalý útočník Liverpoolu či Atlétika Madrid Sinama Pongolle, který dvěma góly v rozmezí čtyř minut srovnal.

Španělská fotbalová liga - 6. kolo:
Zaragoza - Gijón 2:2 (57. a 61. Sinama-Pongolle - 33. vlastní Obradovič, 49. Castro z pen.), San Sebastian - Espaňol Barcelona 1:0 (85. vlastní Forlín), Valencie - Bilbao 2:1 (11. Aduriz, 90.+3 Vicente - 90.+1 Gabilondo).