Málaga venku nedala gól již 490 minut, nepomohla jí ani penalta

MADRID

Fotbalisté Málagy se dál trápí na hřištích soupeřů. V 13. kole španělské ligy prohráli 0:2 na Mallorce a venku nedali gól už 490 minut. Nadále tak zůstávají na sestupových příčkách jen dva body od poslední Zaragozy.

V úvodních dvou venkovních zápasech sezony přitom Málaga dala dohromady sedm gólů, od té doby se však střelecky trápí. Dnes měla jedinečnou šanci nepříznivou sérii ukončit, jenže Eliseu v poslední minutě dokonce neproměnil ani pokutový kop.

Nováček z Alicante se mohl znovu spolehnout na formu svých útočníků. Nelson Valdéz dvěma góly zařídil výhru 3:1 nad Levante, jednou se trefil i Trezeguet. Oba se postarali o 13 ze 14 branek svého týmu v této sezoně.

Španělská fotbalová liga - 13. kolo:
Alicante - Levante 3:1 (39. a 67. Valdéz, 62. Trezeguet - 40. Ruben), Gijón - San Sebastian 1:3 (2. Gregory - 12. Prieto, 45. Zurutuza, 90. Aranburu), Mallorca - Málaga 2:0 (50. Webo, 55. Castro), Santander - La Coruňa 1:0 (60. Rosenberg), Bilbao - Pamplona 1:0 (90.+2 Gurpegi), Valencie - Almería 2:1 (26. a 63. Soldado - 90. Ulloa).