Otec hrdiny španělské devatenáctky zemřel u stadionu Valencie

Otec fotbalisty Paca Alcácera v sobotu brzy ráno zemřel poblíž stadiónu Valencie, odkud syna doprovázel po přípravném utkání s AS Řím. Alcácer se na začátku srpna stal hrdinou finále mistrovství Evropy hráčů do 19 let, když dvěma brankami v prodloužení zajistil Španělsku vítězství 3:2 v souboji s českým týmem.

Ilustrační foto

"Všichni zaměstnanci klubu, realizační tým a hráči vyjadřují Pacovi a jeho rodině upřímnou soustrast v takovéto těžké chvíli," uvedla Valencie v prohlášení na svém webu.

Nadějný útočník andaluského týmu se v pátečním utkání Valencie s AS Řím zapsal mezi střelce, když dvě minuty před koncem uzavřel skóre na 3:0.

Alcácerova otce krátce po utkání, které skončilo kolem půlnoci, postihnul infarkt. Navzdory okamžité pomoci klubových lékařů se muže nepodařilo oživit.