Fotbalisté Atlétika Madrid už pět zápasů čekají na vítězství

Fotbalisté Atlétika Madrid prohráli ve čtvrtečním 10. kole španělské ligy 0:3 na hřišti Bilbaa a v pátém utkání za sebou nedokázali zvítězit. Domácí ve čtvrtek o výhře rozhodli ve druhé půli třemi góly během sedmi minut.

Fotbalisté Atlétika čekají už pět zápasů na výhru.

Velkou zásluhu na třetím vítězství Bilbaa v posledních čtyřech zápasech měl Fernando Llorente. Šestadvacetiletý útočník otevřel v 68. minutě skóre zápasu, vzápětí se trefil podruhé a zaznamenal tak pátý gól v soutěži. Třetí branku domácích vstřelil v 75. minutě střídající Gaizka Toquero.

Bilbau patří v tabulce osmé místo, Atlétiko je po devíti odehraných zápasech dvanácté.

Španělsko - 10. kolo:
Espaňol Barcelona - Betis Sevilla 1:0 (74. Pandiani), Bilbao - Atlético Madrid 3:0 (68. a 71. Llorente, 75. Toquero).