Barcelona - Real Madrid 3:2Barcelona otočila zápas s Realem a má k Superpoháru blíž

Barcelona

Fotbalisté Barcelony zvítězili v prvním utkání o španělský Superpohár nad Realem Madrid 3:2. Rozhodující gól vstřelil Xavi.

Barcelonský Xavi se raduje z rozhodujícího gólu proti Realu.

Zápas mezi ligovým vítězem Realem Madrid a vítězem Španělského poháru Barcelonou bylo také první konfrontací mezi dvěma nejlepšími fotbalisty planety v této sezóně.

Ronaldo otevřel skóre v 54. minutě. Barceloně se ale podařilo zápas otočit během třinácti minut. Po Mascheranově asistenci vyrovnal Pedro a do vedení poslal Katalánce Messi z pokutového kopu.

Po brance Xaviho a zvýšení skóre na 3:1 se podařilo „Bílému baletu" zápas pět minut před koncem druhé půle zdramatizovat po gólu Di Maríi, ale Barcelona nakonec vítězství udržela.

Odveta se hraje za týden na stadiónu Realu Madrid.

Španělský Superpohár:
Barcelona - Real Madrid 3:2 (56. Pedro, 69. Messi z pen., 77. Xavi - 54. Ronaldo, 85. Di María).