Vallecano - Real 0:2Real veze z Vallecana tři body, trefili se Benzema a Ronaldo

Madrid

Fotbalisté Realu Madrid zvítězili v odloženém utkání 5. kola španělské Primera División na hřišti Vallecana 2:0 a připsali si druhé vítězství v sezóně. Branky "Bílého baletu" zaznamenali Benzema a Ronaldo. Na Barcelonu, jež vede s plným počtem 15 bodů, ztrácejí svěřenci trenéra Josého Mourinha ze sedmého místa osm bodů.

Cristiano Ronaldo (s číslem 7) a Xabi Alonso z Realu Madrid se radují ze vstřelení gólu na hřišti Vallecana.

Favorizovaný Real, kterému se příliš nepovedl vstup do nové ligové sezóny, poslal v malém derby do vedení ve 13. minutě po ideální přihrávce Argentince Ángela Di Maríi francouzský útočník Karim Benzema. Vítězství obhájců mistrovského titulu pak pojistil v 70. minutě z penalty portugalský kanonýr Cristiano Ronaldo.

Zápas se měl původně hrát v neděli za umělého osvětlení. Kvůli vandalům, kteří poničili kabely vedoucí k reflektorům, však musel být duel přeložen na pondělí.

La Coruňa podlehla doma Seville 0:2. Hosté rozhodli o vítězství v posledních patnácti minutách hry. Nejprve se trefil Negredo a po něm také Rakitič.