Rubriky:

Španělsko

Obránce Barcelony Montoya má problém. Taxikáře prý okradl o peněženku

25. října 2012 12:06 - Madrid

Fotbalový zadák Martín Montoya ve službách katalánského velkoklubu FC Barcelona se může dostat do potíží. Podle informace španělského deníku Marca čelí obvinění, že minulý týden okradl v Madridu taxikáře o peněženku s 230 eury (asi 5700 korun) a dceřinou zdravotní kartou.

 

Miguel Vidal, Reuters

Mladý obránce, jenž loni na evropském šampionátu hráčů do 21 let v Dánsku slavil v barvách Španělska titul, tvrdí, že jde o výmysl.

K incidentu mělo údajně dojít ve středu 17. října. Montoya cestoval v taxíku se spoluhráči Cristianem Tellem, Gerardem Deulofeuem a lékařem Jorge Guillénem na letiště po srazu španělské reprezentace do 21 let. Podle tvrzení řidiče sebral jeho peněženku ležící na předním sedadle.

"Když jsem mu to řekl, vyskočili všichni z auta a utíkali k terminálu s tím, že nesmí zmeškat letadlo," uvedl taxikář Miguel Collado Jiménez. "Než jsem je dohnal, protože jsem tam nemohl nechat jen tak stát auto, uletěli. Nakonec jsem všechno nahlásil policii," dodal.

Montoya ovšem obvinění popírá. "Řeči, že jsem ukradl taxikáři peněženku, jsou naprostá lež," napsal na sociální síti Twitter.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..