Eibar - Bilbao 0:0Fotbalisté Bilbaa nedokázali vyhrát na hřišti třetiligového Eibaru

Fotbalisté Bilbaa nedokázali v úvodním utkání prvního kola Španělského poháru zvítězit na hřišti třetiligového týmu SD Eibar. Soupeř pražské Sparty v základní skupině Evropské ligy hrál v baskickém derby bez branek.

Nešťastní hráči Bilbaa po prohře na Letné.

Athletiku nepomohl ke vstřelení gólu ani španělský reprezentant Fernando Llorente, jenž se poprvé v sezóně dostal do základní sestavy. Domácí outsider favorita přehrával a jen v prvním poločase si vytvořil tři vyložené šance.

Oproti tomu soupeř Plzně Atlético Madrid vyhrál ve středu 3:0 na hřišti druholigového celku Jaen a připsal si třiadvacátý soutěžní zápas bez porážky. Góly proti soupeři, jenž hrál od 27. minuty v deseti, vstřelili Diego Costa z penalty, Adrián López a Raúl García.

Odvety se hrají poslední listopadový týden.