Rubriky:

Španělsko

VIDEO: Mourinho ho uznale poplácal. Nedvěd znovu nazuje kopačky a rovnou proti Realu!

19. dubna 2013 12:36 - Madrid
(Aktualizováno: 19. dubna 2013 13:56)

Bývalý kapitán české fotbalové reprezentace Pavel Nedvěd si znovu zahraje za výběr Juventusu. Držitel Zlatého míče za rok 2003 a současný ředitel turínského klubu nastoupí za výběr Staré dámy 9. června v charitativním zápase proti Realu Madrid. Španělské prostředí už Nedvěd okusil během krátké pracovní návštěvy, během které se potkal s trenérem Josém Mourinhem a dalšími hvězdami Bílého baletu, mimo jiné záložníkem Xabim Alonsem či obráncem Álvarem Arbeloou. Výtěžek charitativního duelu půjde na podporu dětí ve školách.

Marca.com

Výtěžek čtvrtého ročníku exhibičního duelu, který se uskuteční 9. června v Madridu, poputuje prostřednictvím Španělského červeného kříže na podporu dětí ve školách.

Na hřišti se objeví někdejší legendy Realu a Juventusu. Vedle Nedvěda svou účast přislíbili například Zinédine Zidane, Edgar Davids, Gianluca Pessotto, Fernando Hierro, Luís Figo nebo Emilio Butragueňo.

"Jsem rád, že se mohu zúčastnit tak důležitého charitativního projektu a zahraji si po boku tolika velkých hráčů. Rád vzpomínám na stadión Santiaga Bernabéua a jeho skvělou atmosféru," citoval klubový web čtyřicetiletého Nedvěda, jenž s delegací Juventusu ve španělské metropoli utkání prezentoval.

Během nabitého programu si někdejší opora české reprezentace našla čas i na sledování tréninku Realu. Z Nedvěda byli někteří hráči Bílého baletu u vytržení. "Je fantastický, legenda!" napsal na svém Facebooku obránce Álvaro Arbeloa.

jis, ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..