Rubriky:

Španělsko

Neymar je pro Barcu moc hubený, bude muset pár kil přibrat

20. června 2013 10:34 - Barcelona

Hvězdný brazilský útočník Neymar bude muset po přestupu do Barcelony zesílit. Lékař katalánského velkoklubu, který štíhlého kanonýra koupil v květnu za 57 miliónů eur ze Santosu, uvedl, že by talentovanému mladíkovi neškodil nějaký ten kilogram navíc.

 

Ueslei Marcelino, Reuters

Neymar, který v současnosti září v reprezentačním dresu na Poháru FIFA v Brazílii, měří 174 cm a váží 64,5 kg. "Udělali jsme mu jen velmi rychlou prohlídku a jeho váha byla pouze jedním ze střípků informací," uvedl na tiskové konferenci lékař Barcelony Ricard Pruna.

"Náš první dojem je, že hmotnost 64,5 kg je na spodní hranici a možná mu nějaké to kilo chybí. Ale teď nedokážu přesně říct, kolik," řekl Pruna. "Až se rozběhne sezóna, s hráčem se pořádně seznámíme a budeme sbírat další údaje. Na jejich základě poté budeme moci určit jeho ideální váhu," dodal týmový lékař na adresu brazilské hvězdy, jež by si měla odbýt debut za Barcu v červenci v přípravě v Gdaňsku.

Neymar není prvním fotbalistou Barcelony, jehož váha byla považována ze začátku za nedostatečnou. Svému největšímu klenotu Lionelu Messimu, jenž měl v mládí nedostatek růstového hormonu, dokonce klub v úvodu kariéry platil drahou léčbu.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..