Atlético - Barcelona 1:1VIDEO: Barcelona v Superpoháru remizovala s Atlétikem. Messi se zranil, Neymar skóroval

Madrid

Fotbalisté Barcelony remizovali v prvním zápase španělského Superpoháru na hřišti Atlétika Madrid 1:1, navíc přišli o argentinského útočníka Lionela Messiho. Ten kvůli problémům se stehenním svalem odehrál pouze první poločas. Odveta je na programu ve středu na Nou Campu.

Sestřih úvodního utkání španělského Superpoháru mezi Atlétikem Madrid a Barcelonou

Barcelona nezačala na stadiónu Vicenteho Calderóna před zraky 52 tisíc diváků dobře a už po 12 minutách prohrávala. Skóre zápasu otevřel kanonýr David Villa, který ještě v minulé sezóně oblékal dres Katalánců, ale v letní přestávce zamířil právě do Atlétika Madrid.

Do druhého poločasu už hosté nastoupili bez Lionela Messiho, který si podle španělských médií poranil stehenní sval na levé noze a trenér Martino se rozhodl nic neriskovat. Barcelonu nakonec zachránil střídající Brazilec Neymar, jehož hlavička z 67. minuty znamenala vyrovnání i premiérovou trefu za katalánský tým.

Odvetný duel je na programu ve středu 28. srpna na Nou Campu.