Messi a luxusní vila ve tvaru míče? Nesmysl, tvrdí fotbalistův otec

9. října 2013 15:24 - Barcelona/Praha

Fotografie návrhu moderní vily, kterou si údajně plánuje nechat postavit hvězdný Lionel Messi, obletěly svět. Nad futuristickým zpracováním objektu ve tvaru fotbalového míče se tají dech, věc má ale - zdá se - háček: nejlepší světový fotbalista si prý nic neobjednal!

 

Gustau Nacarino, Reuters

Obytné prostory ve středu obdélníkové parcely připomínající tvar fotbalového hřiště, zbytek komplexu za zhruba 5,8 miliónu eur (přibližně 150 miliónů korun) obstarají zahrada a bazén. Při pohledu z výšky navíc budovy vytvářejí fotbalistovo číslo na dresu - 10.

Originální a stylové, že? Snad až příliš na to, aby to byla pravda. A také že není, tvrdí na svém serveru švýcarský deník Blick s odvoláním na vyjádření fotbalistovy rodiny.

Proslulý valencijský architekt Luis de Garrido, který v televizních interview odhalil skici svého díla, tvrdí, že se již s útočníkem Barcelony setkal a projekt projednali. Messiho otec Jorge je však zcela jiného názoru.

Jsou to jen lži...

„Všechno, co říká, je nesmysl. Vůbec toho člověka neznáme." A fotbalistova sestra Maria dodává: „Prosím, ničemu z toho nevěřte. Jsou to všechno lži."

Faktem je, že šestadvacetiletý Messi s přítelkyní Antonellou Roccuzzovou a jedenáctiměsíčním synkem Thiagem žijí ve vyhlášené barcelonské čtvrti Pedralbes v luxusní vile, kterou čtyřnásobný držitel Zlatého míče koupil teprve v září loňského roku. Honosný dům o obytné ploše 400 metrů čtverečních má mimo jiné čtyři ložnice, tři koupelny a je obklopen rozsáhlou zahradou.

Sní snad Messi po modernějším paláci? Výjimeční lidé touží po výjimečných věcech... Je však docela dobře možné, že jde jen o de Garridův šikovný marketingový tah využívající popularity argentinského fotbalového génia, přidává svůj pohled Blick.

mm, Sport.cz

Časová osa: La Liga 2021/22

Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..