Rubriky:

Španělsko

Anglie vyhlíží senzační přestup! Nespokojeného Iniestu láká Manchester United

15. listopadu 2013 06:37 - Barcelona

Anglická fotbalová Premier League se v zimním přestupovém období možná dočká senzačního transferu. Podle britského listu Daily Mail se kouč Manchesteru United vážně zajímá o služby opory Barcelony Andrese Iniesty, jenž podle listu nemá momentálně nejlepší vztahy se svými nadřízenými na Nou Campu.

 

Albert Gea, Reuters

Pro mnohé fotbalové fanoušky jde o stěží představitelnou věc, protože Iniesta patří po dekádě strávené v prvním týmu katalánského klubu k jeho neodmyslitelným ikonám.

Ukaž, že rozumíš fotbalu. Vyzvi ostatní na souboj a vyhraj skvělé ceny. Hraj Fantasy fotbal!

Odchovanec proslulé barcelonské mládežnické akademie nikdy nehrál profesionální fotbal za jiný klub. Jeho přestup do Anglie by tak byl prvotřídní senzací.

Kouč David Moyes se v létě usilovně, ale neúspěšně, snažil o příchod jiného záložníka Barcelony Ceska Fabregase. Zájem měl i o Cristiana Ronalda, z čehož je evidentní, že United mají chuť utrácet.

Devětadvacetiletý Iniesta podle listu Daily Mail není spokojen s děním v Barceloně po odchodu Pepa Guardioly a osobně se ho dotkl i vyhazov kondičního trenéra Emili Ricarta, jenž v klubu skončil před začátkem sezóny.

Právě on Iniestovi v minulosti pomohl překonat řadu vážných svalových zranění.

roj, Sport.cz

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..