Real Madrid - Vigo 3:0Ronaldo zpečetil výhru Realu Madrid 400. gólem v kariéře

Madrid

Fotbalisté Realu Madrid porazili ve španělské lize Celtu Vigo 3:0 a dál ztrácejí pět bodů na vedoucí dvojici Barcelona - Atlético. Třetí tým tabulky rozhodl zápas s outsiderem až v druhém poločase. V 67. minutě skóroval Karim Benzema a v závěru se dvakrát prosadil Cristiano Ronaldo, který se s 20 brankami v sezóně dostal do čela tabulky střelců. O jeden zásah předstihl Diega Costu z Atlética.

Cristiano Ronaldo z Realu Madrid slaví gól proti Celtě Vigo.

Ve třetí minutě nastavení si portugalský kanonýr připsal jubilejní 400. gól v kariéře - 230 jich dal za Real, 118 za Manchester United, pět za Sporting Lisabon a 47 za reprezentaci. Osmadvacetiletá hvězda potřebovala k dosažení této hranice 653 zápasů.

Ve španělské lize dal Ronaldo za Real už 166 branek a odpoutal se od někdejšího mexického kanonýra Huga Sáncheze (164) na čtvrtém místě klubové tabulky střelců.

Španělská fotbalová liga - 18. kolo:
Real Madrid - Vigo 3:0 (82. a 90.+3 Ronaldo, 67. Benzema)
Vallecano - Villarreal 2:5 (66. a 90.+1 z pen. Castillo - 10., 57. a 64. Uche, 12. a 41. Perbet)