Slzný plyn vyklidil při zápase Villarrealu celý stadión

16. února 2014 07:52 - Villarreal

Sobotní noční zápas španělské fotbalové ligy mezi Villarrealem a Celtou Vigo přerušila na půl hodiny kouřová bomba, která přilétla z hlediště a přistála na trávníku u branky hostů v 87. minutě.

 

Facebook

Krátce předtím se Vigo ujalo vedení. Jenže pak hřiště zahalil kouř se slzným plynem, hráči odešli do kabin a diváci byli evakuováni. Po rozplynutí kouře se týmy na plochu vrátily a Celta vítězství potvrdila druhým gólem.

Mějte informace ze sportu vždy po ruce! Stáhněte si do telefonu aplikaci Sport.cz na Google Play a AppStore.

Předseda Villarrealu Fernando Roig řekl, že policie člověka, který bombu hodil, intenzivně hledá. „To, co se stalo, odsuzujeme. Takový čin v žádném případě nereprezentuje naši fanouškovskou základnu, která je klidná a pod kontrolou. Jsem přesvědčen, že to byl někdo, kdo zvenčí přišel Villarrealu uškodit," dodal.

Znechucený byl i trenér Celty a bývalý slavný hráč Luis Enrique. „Něco takového jsem nikdy nezažil. Všichni si mysleli, že je to světlice, ale když jsme viděli brankáře Yoela, který měl úplně rudé oči, bylo jasné, že jde o něco mnohem nebezpečnějšího," řekl.

Hráči a hrstka fanoušků se vrátili na poslední minuty. Nolito zvýšil na konečných 2:0 pro Celtu Vigo z přímého volného v 90. minutě.

ČTK

Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..

Patička stránky: