Getafe - Espaňol 0:0Getafe remizovalo s Espaňolem, na výhru čeká jedenáct zápasů

Madrid

Fotbalisté Getafe remizovali ve španělské lize s Espaňolem Barcelona 0:0 a pojedenácté v řadě nedokázali v domácí soutěži zvítězit. Naposledy se jim to podařilo na konci listopadu s Levante, které porazili 1:0.

Domácí potvrdili chabou střeleckou koncovku z posledních zápasů i tentokrát. Ve čtyřech z předešlých pěti duelů Getafe neskórovalo a ani v sobotu se žádná z patnácti střel neujala. Getafe je po bezgólové remíze patnácté, čtyři body od sestupových příček.

Dařilo se naopak Levante, které už osm zápasů nepoznalo přemožitele a výhra 2:0 v domácím duelu nad Osasunou ho posunula na sedmé místo, sedm bodů od příček zajišťujících postup do evropských pohárů. Výhru Levante zařídili v prvním poločase Senegalec Papakouli Diop a krátce před přestávkou záložník Rubén García.