Valladolid - Barcelona 1:0Barcelona selhala i s Messim a Neymarem ve Valladolidu. Na druhé místo poskočilo Atlético

Nečekanou porážku 0:1 utrpěli fotbalisté Barcelony ve španělské lize na hřišti Valladolidu. A protože Atlético Madrid zvítězilo na půdě Celty Vigo 2:0, přišel katalánský tým o druhou příčku v tabulce.

Záložník Valladolidu Fausto Rossi slaví gól proti Barceloně.

Barcelona, která nastoupila i se svými největšími hvězdami Lionelem Messim a Neymarem, utrpěla už čtvrtou ligovou porážku.

Výhru zařídil v 17. minutě premiérovou brankou ve španělské lize záložník Fausto Rossi, který je ve Valladolidu na hostování z Juventusu. Valladolid dosáhl na teprve pátou výhru v sezóně a po předchozích pěti ztrátách se díky tomu vymanil ze sestupového pásma.

Útočník Atlétika Villa rozhodl o výhře ve Vigu během dvou minut krátce po hodině hry a má na kontě už třináct branek. Po Diegu Costovi je druhým nejlepším střelcem klubu. Gólman madridského klubu Thibaut Courtois nastoupil k 100. zápasu, od debutu v sezóně 2011/2012 vychytal 48 čistých kont.