Málaga - Villarreal 2:0Málaga i v deseti přehrála Villarreal

Madrid

Fotbalisté španělského Villarrealu promarnili v pondělním duelu 34. kola La Ligy šanci posunout se na šesté místo v tabulce. Po vlažném výkonu na hřišti Málagy prohráli 0:2, když nedokázali zužitkovat dvacetiminutovou přesilovku po vyloučení Amrabata.

Domácí šli do vedení už v 6. minutě, kdy po nádherné přihrávce do šestnáctky rozvlnil síť v brance hostů Santa Cruz. Potvrzení optické převahy domácích přišlo v 53. minutě, kdy se prosadil přesnou střelou k levé tyči Darder.

Od 73. minuty se domácí museli soustředit na bránění výsledku pouze v deseti poté, co viděl přísnou červenou kartu Amrabat. Villarreal ale dvacetiminutovou početní výhodu nedokázal zužitkovat a v tabulce zůstal na sedmém místě. Domácí se naopak bodově dotáhli do poloviny tabulky na Espaňol a Levante.