Valladolid - Real Madrid 1:1Real jen remizoval a vzdálil se mu titul. Ronaldo odstoupil pro zranění

Madrid

Fotbalistům Realu Madrid se výrazně vzdálila šance na španělský mistrovský titul. Madridský tým v dohrávce 34. kola neudržel vedení ve Valladolidu a po gólu z 85. minuty remizoval 1:1. Svěřenci Carla Ancelottiho zůstali v tabulce třetí, na vedoucího městského rivala Atlético ztrácejí dvě kola před koncem ligy čtyři body. Už v úvodu navíc musel kvůli zranění odstoupit hvězdný útočník Realu Cristiano Ronaldo.

Cristiano Ronaldo při utkání s Valladolidem záhy musel ze hřiště.

Nejlepší střelec soutěže kvůli problémům se stehnem vystřídal už v deváté minutě. I bez portugalského kanonýra se hosté dostali do vedení. V 35. minutě se trefil z přímého kopu obránce Ramos. Španělský reprezentant potvrdil nebývalou střeleckou formu a skóroval popáté za poslední čtyři soutěžní duely.

Real v předchozích vzájemných zápasech porazil Valladolid sedmkrát za sebou, ale poosmé už se mu to i přes střeleckou převahu nepodařilo. Pět minut před koncem totiž vyrovnal kolumbijský útočník Osorio. Madridští tak z posledních sedmi venkovních zápasů v La Lize zvítězili jen třikrát.