Brankář Casillas je prý na odchodu z Realu, má nabídku od PSG

Brankář Iker Casillas je prý na odchodu z Realu Madrid, který jako kapitán dovedl minulý týden k triumfu v Lize mistrů. Třiatřicetiletý gólman, jenž v tomto španělském velkoklubu strávil prakticky celou kariéru, podle španělské rozhlasové stanice Cadena Ser dostal nabídku od bohatého francouzského klubu Paris St. Germain.

Gólman Realu Madrid Real Iker Casillas má nakročeno do Paris St. Germain.

Casillas má v Realu smlouvu až do roku 2017, ale prý požádal klubového prezidenta Florentina Péreze o umožnění přestupu. Nelíbilo se mu totiž pravidelné střídání v brance s Diegem Lópezem, který nastupoval v ligových zápasech. Casillas střežil svatyni Realu ve Španělském poháru a v Lize mistrů.

Ve finále nejprestižnější evropské pohárové soutěže sice při vedoucím gólu Atlétika Madrid chyboval, ale jeho spoluhráč Sergio Ramos dokázal ve třetí minutě nastaveného času vyrovnat a poslal zápas do prodloužení. V něm už Real letošní španělské šampióny jasně předčil a vyhrál 4:1.