Rubriky:

Španělsko

Rána pro Barcu. S odvoláním neuspěla, v příštím roce nesmí nakupovat hráče

20. srpna 2014 12:55 - Barcelona
(Aktualizováno: 20. srpna 2014 13:36)

Na posilování kádru může v nejbližší době zapomenout. Katalánský velkoklub FC Barcelona nesmí z rozhodnutí Mezinárodní fotbalové federace FIFA kvůli porušení pravidel při přestupech fotbalistů do osmnácti let nakupovat během dvou přestupních období žádné hráče. Španělský tým s verdiktem nesouhlasil, FIFA ale jeho odvolání v úterý zamítla.

 

Gustau Nacarino, Reuters

Barca dostala v dubnu pokutu 450 tisíc švýcarských franků, FIFA navíc dala španělskému svazu roční lhůtu, aby vlastní pravidla o přestupech mladých fotbalistů upravil v souladu s regulemi FIFA.

Během léta FIFA kvůli odvolání klubu dočasně zákaz zrušila a španělský vicemistr tak mohl angažovat uruguayského snajpra Luise Suáreze, brankáře Claudia Brava s Markem-Andrém ter Stegenem, chorvatského záložníka Ivana Rakitiče nebo obránce Jérémyho Mathieua s Thomasem Vermaelenem.

Zákaz transferů se barcelonského klubu týká od ledna 2015. Nakupovat posily nebude moci ani v létě.

Vedení Barcelony se nyní hodlá obrátit na mezinárodní sportovní arbitráž CAS.

jsv, Sport.cz

Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..