Rubriky:

Španělsko

Živě

Hrášek Chicharito opouští Old Trafford, bude hrát za Real Madrid

1. září 2014 14:26 - Londýn/Madrid

Zemětřesení v Manchesteru United po mizerném vstupu do sezóny pokračuje. Nové útočné star Radamelu Falcaovi uvolnil v týmu Louise van Gaala místo mexický útočník Javier Hernandéz. Šestadvacetiletý fotbalista s přezdívkou Chicharito, tedy Hrášek, bude hrát za Real Madrid.

 

manutd.com

Chicarito odchází na Santiago Bernabeu na roční hostování, za což pošle vedení Bílého baletu na Old Trafford 1,5 miliónů liber. Pokud se malý Mexičan v Realu osvědčí, může si ho madridský celek pojistit smlouvou, za kterou by do Manchesteru vyplatil dalších 15,5 miliónů liber.

Hernandéz přestoupil do Manchesteru United před čtyřmi lety z mexického celku Guadalajara. Trenér Alex Ferguson i jeho následovníci ho však v základní sestavě na hřiště vysílali málokdy, většinou plnil roli střídajícího žolíka. Chicarito za Rudé ďábly vstřelil 59 branek ve 154 zápasech.

oc, dfk, Sport.cz

Zrušit


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..