R. Sociedad - Valencie 1:1Valencie remizovala v San Sebastianu a je druhá za Barcelonou

Madrid

Fotbalisté Valencie remizovali v utkání 6. kola španělské ligy na hřišti San Sebastianu 1:1 a v tabulce jsou na druhém místě o dva body za Barcelonou. San Sebastian počtvrté v řadě nevyhrál.

Fotbalisté San Sebastianu slaví gól.

V 15. minutě se dostali hosté do vedení, Paco Alcácer hlavou v pokutovém území přesně přihrál Carlesi Gilovi a ten z voleje skóroval. Za A-tým Valencie se jedenadvacetiletý záložník prosadil poprvé.

San Sebastian ale byl i po inkasované brance aktivnějším týmem a v 36. minutě dokázal vyrovnat. Sergio Canales chtěl nacentrovat do šestnáctky na Agirretxeho, nakonec ale už jeho pas skončil za zády gólmana Alvese.

Valencia tak přerušila sérii šesti porážek se San Sebastianem a v této sezóně zatím neprohrála.