Sevilla - Villarreal 2:1Sevilla otočila duel s Villarrealem a dotáhla se na vedoucí Barcelonu

Sevilla

Fotbalisté Sevilly otočili zápas devátého kola španělské ligy s Villarrealem a zvítězili 2:1. Ve třetí minutě nastavení rozhodl z penalty nejlepší střelec týmu Carlos Bacca. Atlético Madrid zvládlo duel na půdě Getafe a po výhře 1:0 zůstává na páté pozici o skóre za Valencií.

Kolumbijský útočník Carlos Bacca ze Sevilly se raduje z gólu v utkání proti Villarrealu.

V Seville padl první gól až v 79. minutě, když se prosadil dvacetiletý útočník hostů Luciano Vietto. Sevilla dokázala zápas otočit. O devět minut později vyrovnal Denis Suárez a rozhodující okamžik přišel ve třetí minutě nastavení. Dos Santos fauloval v pokutovém území domácího obránce Trémoulinase a Bacca nařízenou penaltu s přehledem proměnil.

Sevilla v lize neprohrála již třinácté domácí utkání v řadě a v tabulce je druhá o skóre za Barcelonou.

Atlético zvítězilo na půdě Getafe zásluhou Maria Mandžukiče. Bývalý hráč Bayernu Mnichov se ve 40. minutě v pokutovém území dostal k dorážce a připsal si třetí zásah za úřadujícího španělského mistra. Atlético tak v posledních devíti ligových madridských derby nepoznalo hořkost porážky.