Málaga - Real Madrid 1:2Real překonal klubový rekord šestnáctou výhrou v řadě

Málaga

Fotbalisté Realu Madrid překonali klubový rekord, když zvítězili v šestnáctém soutěžním utkání v řadě. Ve španělské lize v sobotu vyhráli v Málaze 2:1 a před nedělními zápasy vedou tabulku o pět bodů před Barcelonou.

Do vedení Bílý balet poslal v 18. minutě Karim Benzema, jemuž před bránu přesně přihrál Cristiano Ronaldo. Portugalský reprezentant poprvé v kariéře asistoval ve čtyřech ligových utkáních v řadě a s Benzemou tvoří produktivní dvojici. Na gól Francouzi přihrál už čtrnáctkrát.

Na 2:0 zvýšil v 83. minutě tvrdou střelou Gareth Bale, další gólovou asistenci si připsal Ronaldo, který poprvé od 12. ledna neskóroval v ligovém zápase, který odehrál celý. V závěru už pouze zkorigoval stav útočník Málagy Roque Santa Cruz.