Rubriky:

Španělsko

Barcelona neuspěla u FIFA s žádostí získat náhradu za Vermaelena

9. prosince 2014 19:35 - Curych

FIFA neudělila fotbalové Barceloně výjimku, aby mohla získat nového obránce místo Thomase Vermaelena, jenž je dlouhodobě zraněný. Katalánský velkolub se ve své žádosti odvolával na "mimořádné okolnosti", disciplinární komise světové federace mu však nevyhověla.

 

Facebook

Barcelona dostala od FIFA začátkem dubna zákaz nakupovat hráče po dvě přestupní období za porušení pravidel týkající se transferů mladých fotbalistů. Pokud sportovní arbitráž CAS v Lausanne, na kterou se Barcelona obrátila, trest potvrdí, vstoupí v lednu v platnost.

Elitní španělský klub mohl nicméně získávat hráče v létě, neboť v té době FIFA řešila jeho první odvolání. Barcelona tak nakoupila hráče za 162 milionů eur, mimo jiné uruguayského kanonýra Luise Suáreze či právě belgického obránce Vermaelena.

Posila z Arsenalu však kvůli zranění neodehrála jediný zápas a po nedávné operaci stehenního svalu ji čeká minimálně čtyřměsíční pauza.

ČTK

MS v basketbalu 2019

Mistrovství světa v basketbalu proběhne od 31. srpna do 15. září v Číně. Všech dvaatřicet týmů je rozděleno do osmi skupin po čtyřech účastnících. Každá skupina se odehraje v jiném městě. Česká reprezentace sehraje tři utkání v základní skupině E v Šanghaji.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..