Rubriky:

Španělsko

Bale není na prodej. Za žádnou cenu, tvrdí prezident Realu

30. prosince 2014 18:08 - Madrid

Velšský útočník Realu Madrid Gareth Bale není na prodej, i kdyby zájemci nabízeli jakoukoliv částku. Uvedl to prezident španělského fotbalového klubu Florentino Pérez. Reagoval tak na spekulace britského listu The Telegraph, podle nějž se údajně Manchester United chystá za Balea nabídnout rekordní částku 120 miliónů liber (zhruba 4,2 miliardy korun).

 

Susana Vera, Reuters

Bale přišel do Realu loni v létě a spekulace o jeho možném odchodu do Manchesteru United se vyrojily již před časem v souvislosti s údajnou "ztrátou hráčovy pozice" v plánech trenéra Ancelottiho a možností ukrojit z gigantického dluhu madridského velkoklubu, který přesáhl již 600 miliónů eur (zhruba 16,5 miliardy korun).

Ani vidina možného obřího výdělku ale vedení vítěze Ligy mistrů nezviklá. "Stejně jako si nedokážu představit Real Madrid bez Cristiana Ronalda, nedokážu si jej představit ani bez Garetha Balea," řekl Pérez španělskému listu Marca.

Pětadvacetiletý Velšan je podle něj klíčovým hráčem týmu, navíc v něm vidí budoucnost klubu. "A žádnou nabídku od Manchesteru nebo jiného klubu jsme na něj stejně nedostali. Z jednoduchého důvodu - každý klub ví, že Gareth nikdy Real neopustí a my nepřipustíme diskusi o jeho odchodu, bez ohledu na to, kolik budou kluby ochotny zaplatit," dodal.

ČTK, Sport.cz

Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..