Getafe - Vigo 2:1Getafe se po třech měsících dočkalo v lize výhry. Proti Vigu rozhodlo v závěru

Getafe

Fotbalisté Getafe přerušili ve španělské La Lize devítizápasovou šňůru bez vítězství. V důležitém utkání zdolali Celtu Vigu 2:1, když rozhodující gól vstřelil v 85. minutě Pablo Sarabia.

Obránce Getafe Roberto Lago.

Celta vstoupila do zápasu lépe. V 15. minutě se Charles po autovém vhazování dostal za obranu a prostřelil brankáře Codinu. Jenže radost z vedení Vigu dlouho nevydržela. O čtyři minuty později Vázguez po pěkné přihrávce rozvlnil levačkou síť.

Getafe dokonalo obrat v závěru střetnutí. V 85. minutě zajistil domácím tři body tvrdou ranou zblízka Sarabia. Getafe poskočilo v tabulce do klidnějších vod, aktuálně mu patří čtrnáctá příčka. Na svého dnešního soupeře ztrácí už jen bod.

Getafe zvítězilo v Primera División poprvé od 31. října 2014, kdy si poradilo s domácí La Coruňou 2.1.