Atlético - Real Madrid 4:0Real ani s Ronaldem neměl nárok. Atlético mu v derby nadělilo čtyřgólový výprask!

Madrid

Ani návrat Cristiana Ronalda po dvouzápasovém trestu nepomohl, vedoucí tým španělské ligy Real Madrid neměl v derby nárok a ve 22. ligovém kole prohrál s Atlétikem vysoko 0:4. Královský klub tak proti svému městskému rivalovi nevyhrál ani v šestém utkání za sebou.

Fotbalista Atlétika Madrid Saul Niguez slaví gól proti Realu Madrid.

Realu přišel Ronaldův návrat vhod, protože se v utkání musel obejít bez celé řady opor. Kromě Luky Modriče byli mimo hru také obránci Pepé a Sergio Ramos a také James s Marcelem.

Domácí Atlético zápas od začátku jednoznačně ovládlo. Už po čtvrthodině rozjásal stadión Tiago Mendes, jehož ránu z hranice šestnáctky brankář Casillas neudržel. Hned za tři minuty se po nádherných nůžkách na malém vápně trefil i s pomocí odrazu od tyče Saúl Níguez.

Realu se v utkání vůbec nedařilo, převaha domácích pokračovala i po změně stran. V 67. minutě protlačil u tyče míč do brány Antoine Griezmann a těsně před koncem uzavřel na 4:0 razantní hlavičkou Mario Mandžukič.

Španělská fotbalová liga - 22. kolo:
Atlético Madrid - Real Madrid 4:0 (13. Tiago, 18. Saúl, 66. Griezmann, 88. Mandžukič)
Villarreal - Granada 2:0 (30. Musacchio, 90.+2 Moreno),
Levante - Málaga 4:1 (27., 37. a 52. Barral, 75. Uche - 24. Juanmi)
San Sebastian - Vigo 1:1 (8. Agirretxe - 85. Nolito)