Real Madrid - La Coruňa 2:0Real zdolal La Coruňu a zůstane v čele španělské ligy

Madrid

Fotbalisté Realu Madrid porazili ve španělské lize La Coruňu 2:0 a i po 23. kole setrvají v čele tabulky soutěže. Druhou Barcelonu, která aktuálně ztrácí čtyři body, čeká utkání s Levante v neděli.

Útočník Realu Madrid Karim Benzema (vlevo) slaví se spoluhráčem Álvarem Arbeloou gól proti La Coruni.

Zraněními pronásledovaný Real alespoň částečně napravil debakl z posledního kola s městským rivalem Atlétikem Madrid. Do vedení ho v sobotu poslal ve 23. minutě technickou střelou Isco, o padesát minut později mu pojistil vítězství po asistenci Cristiana Ronalda francouzský útočník Karim Benzema.

Sevilla doma po jednostranném průběhu zápasu zdolala 3:0 Córdobu a posunula se na čtvrté místo soutěže. Oba týmy dohrávaly duel v deseti, nejprve kopl soupeře do obličeje záložník hostů Patrick Ekeng, krátce nato zasáhl protihráče protihráče do kolene autor úvodní branky Gzregorz Krychowiak.