Španělsko

Real Madrid - Levante 2:0

Bale řádil. Real zásluhou Velšana zdolal Levante a na vedoucí Barcelonu ztrácí bod

15. března 2015 22:53 - Madrid

Fotbalisté Realu Madrid porazili v utkání 27. kola španělské ligy Levante 2:0, když oba góly vsítil Gareth Bale. Na první Barcelonu ztrácejí hráči Bílého baletu jeden bod.

Andrea Comas, Reuters

Real byl od začátku duelu proti Levante aktivnějším týmem, už ve čtvrté minutě nastřelil Ronaldo tyč. Gólu se dočkal až o 14 minut později. Po Benzemově centru zakončil Ronaldo nůžkami, jeho pokus na brankové čáře ještě odhlavičkoval hráč hostů, k míči se ale znovu dostal francouzský reprezentant a posunul míč na Balea, jenž přerušil svůj gólový půst trvající devět soutěžních zápasů.

Velšský reprezentant se do konce poločasu prosadil ještě jednou, když jemně tečoval Ronaldův střelecký pokus.

Na 3:0 mohl v druhém dějství zvýšit Benzema, jenž po Ronaldově centru zakončoval patičkou, jeho pokus však skončil na spojnici.

Sevilla s přehledem zvítězila nad Elche 3:0, dvakrát se prosadil Bacca a zařadil se tak s 16 zásahy na čtvrté místo v tabulce střelců La Ligy. V odpoledním zápase zaváhal Villarreal, na půdě Almeríe pouze remizoval 0:0.