Real Madrid - Levante 2:0Bale řádil. Real zásluhou Velšana zdolal Levante a na vedoucí Barcelonu ztrácí bod

Madrid

Fotbalisté Realu Madrid porazili v utkání 27. kola španělské ligy Levante 2:0, když oba góly vsítil Gareth Bale. Na první Barcelonu ztrácejí hráči Bílého baletu jeden bod.

Gareth Bale z Realu Madrid slaví gól proti Levante v utkání 27. kola španělské fotbalové ligy.

Real byl od začátku duelu proti Levante aktivnějším týmem, už ve čtvrté minutě nastřelil Ronaldo tyč. Gólu se dočkal až o 14 minut později. Po Benzemově centru zakončil Ronaldo nůžkami, jeho pokus na brankové čáře ještě odhlavičkoval hráč hostů, k míči se ale znovu dostal francouzský reprezentant a posunul míč na Balea, jenž přerušil svůj gólový půst trvající devět soutěžních zápasů.

Velšský reprezentant se do konce poločasu prosadil ještě jednou, když jemně tečoval Ronaldův střelecký pokus.

Na 3:0 mohl v druhém dějství zvýšit Benzema, jenž po Ronaldově centru zakončoval patičkou, jeho pokus však skončil na spojnici.

Sevilla s přehledem zvítězila nad Elche 3:0, dvakrát se prosadil Bacca a zařadil se tak s 16 zásahy na čtvrté místo v tabulce střelců La Ligy. V odpoledním zápase zaváhal Villarreal, na půdě Almeríe pouze remizoval 0:0.