Rubriky:

Španělsko

Komplot fanoušků Barcy a Atlétika? Benítezi, zůstaň! popěvují kouči Realu

30. listopadu 2015 17:03 - Barcelona/Madrid

Není zvykem, aby se barcelonským stadiónem Camp Nou šířil pokřik směřovaný trenérovi nenáviděného rivala. Jenže právě to se událo v sobotním ligovém zápase proti San Sebastianu (4:0). Fanoušci katalánského mužstva popichovali kouče Relu Madrid skandováním: „Benítezi, zůstaň!“ S touto formou provokace přišli už v minulém týdnu nadšenci Atlétika Madrid během utkání Ligy mistrů proti Galatasarayi.

Důvod těchto popěvků je jasný. Příznivci madridského Atlétika i Barcelony si utahují z výkonů, které jejich konkurent Real Madrid na podzim předvádí. Slavný klub ani zdaleka nepřipomíná takový válec, jako v minulých ročnících a viník je podle nich jasný - kouč Rafael Benítez. Proto si přejí, aby pětapadesátiletý kouč zůstal na lavičce Bílého baletu co nejdéle.

Královský klub sice o víkendu zvítězil na hřišti Eibaru 2:0, ale jeho předchozí výsledky (4:3 v Lize mistrů v Doněcku, těžká domácí porážka 0:4 v El Clásiku s Barcelonou a ztráta 2:3 v Seville) nenechávají funkcionáře Realu v klidu.

V La Lize se Bílý balet dívá na záda jak Barceloně (má náskok šesti bodů), tak i svému městskému konkurentovi - Atlético má na Real dva body k dobru.

jis, Sport.cz

Vydrží zkušený trenér Rafa Benítez na lavičce Realu Madrid alespoň do konce letošní sezóny?

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..