Villarreal - Vallecano 2:1Villarreal před Plzní otočil ligový zápas s Vallecanem

Madrid

Fotbalisté Villarrealu, s nimiž se ve čtvrtek v posledním utkání základní skupiny Evropské ligy střetne Plzeň, zvítězili ve španělské lize 2:1 nad Vallecanem a posunuli se na páté místo.

Fotbalisté Villarrealu se radují ze vstřeleného gólu.

Po povedeném startu sezóny prožil Villarreal útlum, ze tří listopadových ligových duelů získal jediný bod. Ani s Vallecanem nezačala Žlutá ponorka dobře a přestože byli domácí v prvním poločase střelecky aktivnější, v 41. minutě otevřel skóre záložník Vallecana Jozabed.

Villarreal zachránil útočník Bakambu. Nejprve se v 69. minutě prosadil po povedené přízemní kombinaci, v závěru pak zužitkoval přesný Suárezův pas. Na závěrečných 12 minut poslal trenér Villarrealu Marcelino do hry argentinského obránce Musacchia, který odehrál první ligové minuty od dubna, kdy v zápase na hřišti Getafe utrpěl zlomeninu kotníku.

Villarreal nastoupil v sestavě Areola - Costa (46. Castillejo), Bailly, Ruíz, Marín - Dos Santos (78. Musacchio), Pina (46. Trigueros), Bruno, Suárez - Soldado, Bakambu.