Espaňol - Levante 1:1Levante uhrálo na hřišti Espaňolu remízu

Barcelona

Fotbalisté Levante remizovali v dohrávce 14. kola španělské La Ligy na hřišti Espaňolu Barcelona 1:1 a nadále zůstávají na sestupových příčkách. Do vedení poslal hosty v 6. minutě Lerma, katalánský celek odpověděl po změně stran zásluhou střídajícího Morena.

Stoper Espaňolu Álvaro González (ilustrační foto).

Oba soupeři se potkali před čtyřmi dny v rámci španělského poháru a duel skončil remízou 1:1. A stejný výsledek se zrodil i v pondělí.

Jako první udeřilo v utkání Levante. V 6. minutě Lerma obral o míč stopera Rocu a postupoval zcela sám na bránu. Zakončení zvládl na jedničku a hosté vedli. Espaňol se dočkal vyrovnání v 56. minutě. Pěknou kombinační akci dokončil střelou do odkryté brány Moreno.

Espaňol je v tabulce Primera División dvanáctý. Levante je předposlední, má však stejně bodů (11) jako čtrnáctá Málaga, která figuruje na nesestupové příčce.