Málaga - Barcelona 1:2Výstavní Messiho gól vrátil Barcu do čela španělské ligy

Madrid

Fotbalisté Barcelony i díky výstavnímu gólu Argentince Lionela Messiho zvítězili 2:1 v Málaze. Úřadující mistr se po dvaceti odehraných zápasech vrátil do čela španělské ligy o bod před Atlétiko Madrid.

Lionel Messi (zády) a Luis Suárez slaví vítězný gól Barcelony v Malaze.

Barcelona začala výborně a už ve druhé minutě šla do vedení po akci Suáreze, kterou snadno zakončil Munir. Po zmatcích v obraně hostů ale za půl hodiny srovnal Juanpi. V 51. minutě rozhodl o těsném vítězství Katalánců Messi. Držitel Zlatého míče si naskočil na Adrianův centr a akrobatickým volejem ho umístil do sítě.

Španělská fotbalová liga - 21. kolo:
Málaga - FC Barcelona 1:2 (32. Juanpi - 2. Munir, 51. Messi)
Espaňol Barcelona - Villarreal 2:2 (4. Caicedo, 40. Moreno - 24. Manu Trigueros, 89. Musacchio)
Granada - Getafe 3:2 (27. Fran Rico, 36. El-Arabi, 77. Rochina - 71. Ščepovič, 74. Moi Gómez)
22:05 Vallecano - Vigo