Barcelona - Real Betis 6:2Barcelona vstoupila do ligy vysokou výhrou, Suárez hattrickem

Barcelona

Fotbalisté Barcelony vstoupili do nového ročníku španělské ligy výhrou 6:2 nad Betisem Sevilla. Třemi góly se na výhře obhájce titulu podílel Luis Suárez, dvě branky přidal Lionel Messi a o zbývající zásah se postaral Arda Turan.

Barcelonský útočník Luis Suárez vstřelil v prvním duelu La Ligy hattrick.

Na úvodní gól tureckého záložníka dokázali hosté odpovědět vyrovnávací brankou Rubéna Castra. Ještě do přestávky ale zvrátili vedení na stranu Barcelony Messi se Suárezem. Deset minut po přestávce přidal uruguayský reprezentant a nejlepší střelec soutěže z minulé sezóny další gól.

Na 5:1 zvýšil Messi o pouhou minutu později a v 82. minutě Suárez završil z přímého kopu hattrick. Na konečných 6:2 upravil šest minut před koncem druhou brankou v zápase Castro.

Španělská fotbalová liga - 1. kolo:
FC Barcelona - Betis Sevilla 6:2 (42., 56. a 82. Suárez, 37. a 57. Messi, 6. Turan - 21. a 84. Castro)
20:15 Granada - Villarreal
22:15 FC Sevilla - Espaňol Barcelona