Rubriky:

Španělsko

Anglie? Kdepak. Zůstávám v Barceloně, nesnáším totiž porážky, odmítá Messi přestup

18. ledna 2017 13:32 - Barcelona

Přestože britská média v posledních dnech spekulují, že by fotbalista Lionel Messi mohl odejít z Barcelony do Anglie, hvězdný útočník se podle vlastních slov k přestupu nechystá. Zůstane prý tak dlouho, dokud ho španělský velkoklub bude chtít.

 

Albert Gea, Reuters

Messi má v Barceloně smlouvu do června příštího roku a s klubem zatím kontrakt neprodloužil. Britská média proto začala spekulovat, že by pětinásobný nejlepší fotbalista světa mohl katalánský klub po letech opustit. Zájem už údajně projevily celky z Premier League Manchester City, Manchester United a Chelsea.

"Vždy jsem říkal, že mi Barcelona dala všechno. Budu tu tak dlouho, jak dlouho mě budou chtít. V Barceloně jsem proto, že nesnáším porážky. V Barceloně neexistuje nic jiného než výhry a získávání trofejí," prohlásil Messi.

Devětadvacetiletý argentinský kanonýr je v Barceloně od svých třinácti let. Prošel její slavnou mládežnickou akademií a v dospělé kategorii nikdy nehrál za jiný klub. Je historicky nejlepším barcelonským střelcem.

ČTK

Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..