Alavés - Sevilla 1:1Fotbalisté Sevilly remizovali s Alavésem, vedoucí duo jim uniklo

Madrid

Fotbalisté Sevilly remizovali v 26. kole španělské ligy na hřišti Alavésu 1:1 a jejich čtyřzápasová vítězná série skončila. Na první Barcelonu ztrácejí svěřenci trenéra Jorgeho Sampaoliho čtyři body, druhý Real Madrid je před nimi o tři.

Sevillský Pablo Sarabia střílí gól Leicesteru - archivní snímek.

Hosty dostal v první půli do vedení Ben Yedder, nejlepší střelec sevillského týmu se v ligovém ročníku trefil podeváté. Na jeho přesnou přízemní střelu ale čtvrt hodiny před koncem odpověděl vyrovnáním střídající Katai, srbský záložník měl po zaváhání brankáře Rica snadnou úlohu.

Alavés zůstal jedenáctý, s deseti nerozhodnými výsledky je ale remízovým králem španělské ligy. Stav 1:1 už nezměnil ani Kataiův přímý kop ani šance Deyversona, kterého v 88. minutě vychytal Rico.