Vlastní gól s příchutí šílenství! Zoufalého popletu utěšovali i protihráči

Numancia

Francouzský obránce pobavil druhou španělskou ligu, jemu samotnému ovšem do smíchu vůbec nebylo. Naopak. Když rozvlnil síť, klesl zoufalý Mickaël Gaffour na trávník a museli ho utěšovat i protihráči. Třicetiletý obránce Albacete totiž namířil do vlastní branky a pomohl zrovna Numancii, jejíž dres nedávno také oblékal... V přiloženém videu můžete jeho šílený kousek posoudit.

Vlastní gól ve druhé španělské lizeVideo: Sport.cz

Všechno dopadlo tak, jak mělo. Numancia, která je ve druhé španělské lize první, porazila předposlední Albacete jasně 5:1.

Zlomový gól byl ovšem neuvěřitelný. První poločas skončil smírně 1:1. V 53. minutě však Albacete potopil obránce Mickaël Gaffour. Zkušený Francouz chtěl dát malou domů. Nevšiml si však, že brankář stojí na hranici šestnáctky - a nekontrolovaným obloučkem zacílil do vlastní sítě. Následky byly kruté, debakl 1:5...

Zničený Gaffour však zápas nedohrál. Hned deset minut po vlastňáku ho trenér vystřídal, u dalších tří inkasovaných gólů tak už na hřišti nebyl.