Villarreal - Bilbao 1:4Villarreal prohrál s Bilbaem a zkomplikoval si boj o poháry

Madrid

Fotbalisté Villarrealu v dohrávce 31. kola španělské ligy prohráli 1:3 doma s Bilbaem. Po druhé porážce za sebou se v tabulce propadli na šesté místo tabulky, které jako poslední zaručuje účast v předkole Evropské ligy. Na pátý Betis Sevilla ztrácí dva body a od sedmé Sevilly je dělí jeden bod.

Bilbao za vítězstvím nasměroval už ve čtvrté minutě Inigo Córdoba a druhou branku přidal ve druhém poločase z dorážky Iňaki Williams. Za domácí sice v 67. minutě snížil Carlos Bacca, ale dvougólový náskok v závěru vrátil hostujícímu celku Iker Muniain.

Zmar Villarrealu poté završil Álvaro González, který v nastavení dostal druhou žlutou kartu a byl vyloučen. Athletic tak mohl slavit první vítězství venku po sérii čtyř porážek, během které navíc nedokázal vstřelit jediný gól.