Vigo - Barcelona 2:2Barcelona v oslabení přišla o vedení, ale udržela neporazitelnost

Barcelona

Fotbalisté Barcelony v předehrávce 33. kola španělské ligy dvakrát ztratili vedení na hřišti Celty Vigo a pouze remizovali 2:2. Druhý vyrovnávací gól inkasovali osm minut před koncem v oslabení, poté co byl v 71. minutě za stavu 2:1 vyloučen Roberto.

Barcelona nastoupila bez hvězdného Argentince Messiho i Uruguayce Suáreze a v prvním poločase ji do vedení poslal Dembélé, gólem do šatny ale vyrovnal Jonny. Nejlepší střelec soutěže Messi přišel na hřiště až po hodině hry a za čtyři minuty už se radoval z vedení po gólu Paca Alcácera. Ani tentokrát ale favorit vedení neudržel.

Lídr tabulky udržel neporazitelnost v soutěži, která celkem trvá už 40 zápasů, ale už poosmé v sezoně remizoval. Atlético Madrid se k Barce může přiblížit ve čtvrtek na rozdíl devíti bodů.